Konya Haberci | Konya Haber
HV
22 TEMMUZ Pazartesi 16:34

Taekwondoda şampiyon Meram Belediyespor

Cumhuriyetin 100. yılı dolayısıyla gerçekleştirilen ‘Cumhuriyet Kupası Taekwondo Gençler Konya Şampiyonası bayanlar müsabakalarında Meram Belediyespor, aldığı dört birincilikle takım halinde şampiyon oldu.

SPOR
Giriş Tarihi : 24-10-2023 23:42
Taekwondoda şampiyon Meram Belediyespor

21 Ekim 2023 tarihinde yapılan Cumhuriyet Kupası Taekwondo Gençler Konya Şampiyonası’nda Meram Belediye Spor Kulübü bayanlarda alınan dört birincilikle takım halinde şampiyon oldu. Meram Belediyesporlu Deniz Ünal 49 kg’da, Azra Bezirgancı 52 kg’da, H.Cansu Kılıç 59 kg’da, Melis Akgöz ise +68 kg’da tüm rakiplerini geçerek birincilik kürsüsüne çıktılar.

 

Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, yaptığı açıklamada kulübü, antrenörleri ve birinciliği alan sporcularını tebrik etti. Başkan Kavuş, açıklamasında şu görüşlere yer verdi; “Hemen hemen her gün kulübümüz sporcularının başarılarını kamuoyuyla paylaşıyoruz. İşte bir haber de taekwondo takımımızdan geldi. Dört birincilik ve bayanlarda aldıkları takım şampiyonluğuyla gurur duyduk. Her kızımızı canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum.”

EditörEditör

YORUMLAR