Konya Haberci | Konya Haber
HV
14 TEMMUZ Pazar 14:51

Özel Farabi Hastane'sinden Emeklilere %20 İndirim!

2024 yılı ülkemizde ’’Emekliler Yılı” olarak ilan edildi. Bu kapsamda sağlık, eğitim, kültür ve birçok alanda emeklilere yeni imkânlar verilecek. Bu bağlamda Konya Farabi Hastanesi ile Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü arasında, protokol anlaşması gerçekleşti. Bu protokole göre özel Farabi hastanesi emeklilere %20 indirim uygulayacak.

Konya Haber
Giriş Tarihi : 04-07-2024 14:37   Güncelleme : 04-07-2024 14:46
Özel Farabi Hastane'sinden Emeklilere %20 İndirim!

2024 yılı ülkemizde ’’Emekliler Yılı” olarak ilan edildi. Bu kapsamda sağlık, eğitim, kültür ve birçok alanda emeklilere yeni imkânlar verilecek.Konya Farabi Hastanesi ile Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü arasında, protokol anlaşması gerçekleşti. Konya Sosyal Güvenlik İl Müdürü Murat Mustafa YAVUZ, Sağlık Sosyal Güvenlik Müdür Vekili Dr. Zeki Bayındır, Hastane Başhekimi Prof.Dr. Cevat Özpınar anlaşmanın hayırlara vesile olmasını dilediler.


Konya Farabi Hastanesi Başhekimi Prof.Dr. Cevat Özpınar, ”Emekliler yılı nedeniyle, emeklilerimizin sağlık yaşamına bir destek verebilmek amacıyla hastanemizde emeklilerin yararlandığı tüm sağlık hizmetlerde ayaktan tedavi, teşhis amaçlı tetkik ve yatarak tedavilerde %20 indirim uygulamasına karar verdiklerini” söyledi.


Emeklilerimizin bunca yıllar ülkemizde çalışarak büyük emekler verdiklerini belirten Prof. Dr. Cevat Özpınar, Emeklilerimizin ikinci baharında bizde onlara bir destek vermek istedik. Bağ –Kur , Sosyal Güvenlik Kurumu, Eyt’ li fark etmeden tüm emeklilerimizin yanındayız diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR