EKONOMİ
Giriş Tarihi : 24-07-2023 08:43

MÜSİAD Konya’da 3T; Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap Toplantısı yapıldı

MÜSİAD Konya Şubesi’nde Konya ve Niğde üyelerinin katıldığı 3T; Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap İş Geliştirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda MÜSİAD Şubesi üyeleri, birbirleriyle tanışarak sektörel iş görüşmeleri gerçekleştirdi.

MÜSİAD Konya’da 3T; Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap Toplantısı yapıldı

MÜSİAD Konya’da 3T; Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap Toplantısı yapıldı

MÜSİAD Konya Şubesi’nde Konya ve Niğde üyelerinin katıldığı 3T; Tanı, Tanıştır, Ticaret Yap İş Geliştirme toplantısı düzenlendi. Toplantıda MÜSİAD Şubesi üyeleri, birbirleriyle tanışarak sektörel iş görüşmeleri gerçekleştirdi. Programın açılış konuşmasını yapan MÜSİAD Konya Şube Başkanı Hilmi Kağnıcı, “MÜSİAD Konya, kurulduğu 1993 yılından bugüne ilkeleri ve duruşuyla büyümesini sürdürerek ilimizin kalkınması noktasında öncü olan bir sivil toplum kuruluşu olmuştur. Sahip olduğumuz büyük ticaret ağını, üyelerimiz açısından iş fırsatlarına dönüştürmek için çalışıyoruz. MÜSİAD şube üyeleri ile üyelerimiz arasındaki ticaret hacmini artırmak için çalışmalara devam edeceğiz. Ne kadar çok bir araya gelebilirsek, birlik ve beraberliğimizi artırmış olacağız. Şubelerimizin üyeleri ile 3T olarak tanımladığımız ikili ilişkilerimizi en üst seviyeye çıkaracağız ve karşılıklı ticaretimizi de artıracağız” dedi.

 

Başkan Kağnıcı: “Yurt içi ilişkiler ismiyle şubeler arasında koordinasyon ve iş birliğini sağlama amacıyla görev yapan komisyonumuz, diğer MÜSİAD şubeleri ve üyeleri ile üyelerimiz arasındaki ticaret hacmini artırmak için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir. Bugün MÜSİAD Niğde şubemizle gerçekleştirdiğimiz 3T iş geliştirme toplantımızdan inşallah güzel sonuçlar alacağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı. MÜSİAD Niğde Şube Başkanı Hüsamettin Gümüştepe’de “Konya'ya ayak bastığımız andan itibaren bizleri muhabbetle karşılayan kardeşlerimin her birine ayrı ayrı şükranlarımı sunuyorum. Selçuklu'nun başkenti, sanayinin, tarımın, ticaretin, ilim ve irfanın şehri Konya'da bulunmaktan mutluluk duyduk, Bu tür programları önemsiyoruz ve çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

Konuşmaların ardından program MÜSİAD Konya ve Niğde üyelerinin tanışması ve iş görüşmeleri ile devam etti.

kaynak:bbnhaber

EditörEditör