Konya Haber
Giriş Tarihi : 04-06-2024 16:37   Güncelleme : 04-06-2024 17:30

KOSKİ Banliyö Hattında İsale Hattı Çalışmasını Tamamladı

Konya’da kaliteli ve kesintisiz içme suyu çalışmalarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Hacıkaymak ve Işıklar Mahallesi Demiryolu Caddesi ile Sille Yolu Üst Geçidindeki Banliyö hattı güzergahı ile çakışan içme suyu isale hattında başlattığı çalışmayı tamamladı.

KOSKİ Banliyö Hattında İsale Hattı Çalışmasını Tamamladı

16px;">Konya’da kaliteli ve kesintisiz içme suyu çalışmalarını sürdüren Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, Hacıkaymak ve Işıklar Mahallesi Demiryolu Caddesi ile Sille Yolu Üst Geçidindeki Banliyö hattı güzergahı ile çakışan içme suyu isale hattında başlattığı çalışmayı tamamladı.

Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Genel Müdürlüğü, şehir merkezindeki farklı bölgelerde altyapı çalışmalarını sürdürüyor.

Altyapı çalışmaları ve modernizasyon projeleriyle Konyalılara en iyi hizmeti sunma hedefiyle yoğun şekilde çalışan KOSKİ ekipleri, bu kapsamda Hacıkaymak ve Işıklar Mahallesi Demiryolu Caddesi ile Sille Yolu Üst Geçidindeki Banliyö hattı güzergahı ile çakışan içme suyu isale hattında başlattığı çalışmayı tamamladı.

Bölgede iki gün süren çalışmalar kapsamında; 800 mm çelik borunun toplam 100 metrelik kısmı deplase edilirken, 2 adet 200 mm 1 adet 800 mm kelebek vana da yenilendi.

AdminAdmin