Konya Haber
Giriş Tarihi : 25-05-2024 16:20   Güncelleme : 26-05-2024 00:15

KOMÜT Başkanı Adem Bulut güven tazeledi!

Konya Müteahhitler Birliği Derneği’nin (KOMÜT) Olağan Genel Kurulu’nda Adem Bulut güven tazeleyerek yeniden başkan oldu. KOMÜT üyelerine teşekkür eden Başkan Bulut, yeni dönemde birlik beraberlik içerisinde çalışmalarına devam edeceklerini belirtti

KOMÜT Başkanı Adem Bulut güven tazeledi!

Konya Müteahhitler Birliği Derneği’nin (KOMÜT) Olağan Genel Kurul Toplantısı Bayır Diamond Otel’de gerçekleştirildi. Düzenlenen Genel Kurul’da mevcut Başkan Adem Bulut güven tazeledi. Birlik ve beraberlik içerisinde KOMÜT çatısı altında çalışmalarına devam edeceklerini ifade eden Başkan Bulut, “3 yıl önce güven tazeleyerek geldiğimiz görevimizi yönetim kurulumuz ile başarılı bir şekilde yürüttük. Bu süreçte gerçekleştirdiğimiz kurum ve kuruluş ziyaretleri ile faaliyetlerimizi ve sorunlarımızı ilgili platformlarda sürekli ifade ettik. Konya Müteahhitler Birliği Derneği’nin değerli üyeleri olan sizler ile zaman zaman bir araya gelerek istişarelerimizi sürdürme fırsatı bulduk. Bu istişareler sonrası sektörümüzde yaşanan olumsuzları belirleyerek Ankara’daki yöneticilerimiz olmak üzere şehrimizin başkanlıklarına ve paydaşlarımıza ilettik” dedi.

BAŞKAN BULUT’TAN TEŞEKKÜR

“Her süreçte omuz omuza vererek birliğimizi, beraberliğimizi artırdık ve Konya’mızın yapı ihtiyacını karşılamak için birbirinden değerli projelerimiz ile üretmeye devam ettik” diyen Başkan Bulut, “Özellikle son senelerde hepimizin sorunu olan yapı malzemelerindeki fiyat artışları, nitelikli eleman sorunları, iç piyasadaki daralma gibi birçok sorunu yaptığımız her ziyarette dile getirerek çözüme kavuşturma noktasında her zaman adım attık. Konya’nın yapı ihtiyacını karşılamaya yönelik faaliyetlerine devam eden müteahhitler olarak kendi bina kompleksimizi oluşturmak adına KOMÜT Evleri Kooperatifini kurarak çalışmalarımıza başladık. Bu kapsamda da 5 bloğumuzun kaba inşaatı bitmiş durumda olup çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Yine kendimize ait bir dernek binası planlaması ile KOMÜT Binası’nda da kaba inşa sürecini tamamladık. Önümüzdeki 1 yıl içerisinde tüm eksiklikleri tamamlayarak 2 projenin de teslimi planlıyoruz. Hepimize hayırlı olsun. Aradan geçen 3 yıllık süre zarfında bizi destekleyerek her daim yanımızda olan sizlere şahsım ve yönetimim adına teşekkürlerimi iletiyorum” ifadelerini kullandı.

KOMÜT Yönetim Kurulu ise şu şekilde belirlendi:

Asil Üyeler:

Adem Bulut

Hasan Dağlı

Ali Kamacı

Halil Köseoğlu

Osman Derin

Ali Can

Necip Taşpınar

Mehmet Eryılmaz

Seviban Kuşyılmaz

Muhammet Küçükyaman

Ferit Baktemur

Yedek Üyeler:

Muhammet Şerif Öncü

Hüseyin Tekin

Hasan Birol Yapalı

Osman Kanber

Ferdi Kabakcı

Hakan Karatekin

Abdurrahman Serin

Kasım Dür

Mehmet Ali Görgülü

Nevzat Ünlü

Lütfullah Işık

DENETİM KURULU LİSTESİ

Asil Üyeler:

Remzi Can

Ali Şen

Ahmet Serçe

Yedek Üyeler:

İhsan Ay

Yasin Tezcan

Alper Sungur

Kaynak bbnhaber 

AdminAdmin