Konya Haberci | Konya Haber Sitesi
HV
04 ŞUBAT Cumartesi 07:52

HASAN KILCA’DAN ORHANGAZİ VE MENGENE EMEKLİ KONAKLARINA ZİYARET

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç; Orhangazi ve Mengene Emekli Konaklarını ziyaret ederek Karataylı emeklilerle buluştu. Başkan Hasan Kılca, belediye olarak 7’den 70’e kadar her yaş grubu ve kesimden insana hizmet vermek için çalıştıklarını söyledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-10-2022 10:26
HASAN KILCA’DAN ORHANGAZİ VE MENGENE EMEKLİ KONAKLARINA ZİYARET

Karatay Belediyesi tarafından ilçenin farklı bölgelerine kazandırılan Emekli Konakları,
ilçedeki emeklilere keyifli zaman geçirme imkânı sunuyor. Emekli Konakları iç mimarisi ve dekoruyla nostaljik bir hava oluşturuyor. Konaklara gelen emekliler burada zamanlarını en iyi şekilde değerlendirerek emekliliklerinin tadını çıkarıyor.

KILCA VE GENÇ, EMEKLİ KONAĞI SAKİNLERİ İLE BİR ARAYA GELDİ
Orhangazi ve Mengene Emekli Konaklarında vatandaşlarla bir araya gelen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ve AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç;emeklilerle sohbet ederek hal ve hatırlarını sordu.KONAK SAKİNLERİMİZİN ZAMANLARININ DAHA VERİMLİ GEÇMESİ İÇİN GAYRET GÖSTERİYORUZ
Toplumun önemli bir kesimini oluşturan emeklilere yönelik böyle bir hizmet sunmaktan
dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Başkan Kılca;“Emekli Konaklarımız vatandaşlarımızın emekli olduktan sonra kendilerini geliştirebileceği, sohbet edebileceği, gazetesini, kitabını okuyabileceği ve her şeyden önemlisi kendisi gibi emeklilerle bir araya gelebileceği bir merkez.Emekli büyüklerimiz buraya gelip sohbet ediyorlar, çaylarını içiyorlar. Konaklarımız emeklilerimiz için tam bir kaynaşma ve dayanışma noktası oldu. Emekli Konağı sakinlerimize yönelik zaman zaman kültür gezileri de düzenliyoruz. Çınarlarımızın sosyal hayata katılmaları bizim için çok önemli. Zamanlarının çok daha verimli geçmesi adına gayret gösteriyoruz.Emekli konaklarımızda misafir ettiğimiz büyüklerimizin rahatı ve mutluluğu için ne gerekiyorsa yapmaya devam edeceğiz. Onların mutluluğu bizim mutluluğumuz” dedi.

KONAK SAKİNLERİNDEN HASAN KILCA’YA TEŞEKKÜR
Hasan Kılca’ya ziyaretleri ve kendilerini yalnız bırakmadığı için teşekkür eden vatandaşlar emekli konakları ile vakitlerini daha keyifli ve daha verimli geçirdiklerini belirterek, “Hasan Kılca’ya yaptığı yatırımlar ve hizmetleri için teşekkür ederiz” dediler.

EditörEditör

YORUMLAR