KONYA HABER
Giriş Tarihi : 27-03-2024 18:56

Hasan Kılca Büyükkumköprü ve Fetih Caddelerinde Hemşehrileriyle Bir Araya Geldi

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, 31 Mart Yerel Seçim çalışmaları kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor

Hasan Kılca Büyükkumköprü ve Fetih Caddelerinde Hemşehrileriyle Bir Araya Geldi

Büyükkumköprü Mahallesi’nde vatandaşla buluşan, bölgedeki esnafı ziyaret eden Başkan Hasan Kılca, ilçede üretim yapan işyerleri ile fabrikalarda da sanayici ve çalışanlarla bir araya geldi. Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, saha ziyaretlerini sürdürüyor. Başkan Hasan Kılca bu kapsamda, Büyükkumköprü Mahallesi’nde hemşehrileriyle bir araya geldi.

HASAN KILCA BÜYÜKKUMKÖPRÜ VE FETİH CADDELERİNDE HEMŞEHRİLERİYLE BİR ARAYA GELDİ

Büyükkumköprü Mahallesi Büyükkumköprü ile Fetih Caddesi üzerinde faaliyet yürüten esnafları ziyaret eden Hasan Kılca’ya programında Adalet Kalkınma Partisi (AK Parti) Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç, AK Parti İlçe Teşkilat mensupları, belediye meclisi üyesi adayları, ilçe gençlik kolları yönetim kurulu üyeleri eşlik etti. Esnaflardan gelen talep ve önerileri dinleyen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ile teşkilat mensupları; esnaflara işlerinde kolaylıklar diledi, 31 Mart Yerel Seçimleri için destek istediler.

BAŞKAN HASAN KILCA SANAYİCİ VE ÇALIŞANLARLA DA BULUŞTU

5 yıllık görev süresi boyunca toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelerek Karatay’ı ilçenin tüm dinamikleriyle birlikte yöneten Başkan Hasan Kılca; Karatay’da bulunan fabrikaları ziyaret etti, sanayici ve çalışanlarla buluştu. Karatay Belediyesi olarak 5 yıllık çalışmalarını anlatan, önümüzdeki dönem planlamalarını çalışanlarla paylaşan Hasan Kılca; geride kalan görev süresi boyunca insanları ayırmadan, kayırmadan, israf etmeden, ilçeyi adil bir şekilde yönettiklerini anlattı.

GELECEĞİN KARATAY’INI BİRLİKTE İNŞA ETMEYE DEVAM EDECEĞİZ

Göreve geldikleri 2019’dan bu yana Türkiye’ye örnek, Karatay için özgün ve başarılı birçok hizmete imza attıklarının altını çizen Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “5 yıldır hemşehrilerimiz için, Karatayımız için ve Konyamız için her alanda hizmet ürettik, üretmeye devam ediyoruz. Yatırımlarımızı hem merkezde hem merkeze uzak tüm mahallelerimizde aynı kalitede sunmaya büyük hassasiyet gösterdik. Hizmetlerimizle her ilçe sakinimizin hayatına dokunurken, onların yanlarında olmaya da gayret ediyoruz. 31 Mart Yerel Seçimleri’ne artık sayılı günler kaldı. Pazar günü ülkemiz önemli bir seçim yapacak. Bugüne kadar olduğu gibi Pazar günü de yine milletimiz en doğru kararı verecektir. Seçimlerin ve sonuçların ilçemiz, hemşehrilerimiz ve ülkemiz için şimdiden hayırlı olmasını diliyorum. İlçemizin dört bir tarafında her yaştan hemşehrimizin yararlandığı eser ve hizmetlerimiz bulunuyor. Hemşehrilerimiz de bunun farkında olarak kararını yine AK Parti Belediyeciliği’nden yana kullanacağına inanıyoruz. Bizler de 1 Nisan sabahı itibariyle aynı samimiyet ve gayretle çalışmalarımızı sürdüreceğiz ve geleceğin Karatay’ını birlikte inşa etmeye devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin