KONYA HABER
Giriş Tarihi : 27-03-2024 18:45   Güncelleme : 27-03-2024 18:53

Başkan Pekyatırmacı: “Ramazan hemşehrilerimizle olan bağımızı daha da kuvvetlendiriyor”

Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Başkan Pekyatırmacı: “Ramazan hemşehrilerimizle olan bağımızı daha da kuvvetlendiriyor”

Gündüz esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelen Başkan Pekyatırmacı hem merkez hem de taşra mahallelerinde “Teravih Buluşmaları” programında ilçe sakinleriyle bir araya gelerek talep ve önerilerini dinliyor. Ramazan ayının gelmesiyle her yerde hissedilen manevi iklim Selçuklu’nun her köşesinde hissediliyor. Bu manevi coşkuya ilçenin farklı noktalarında gezerek ortak olan Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı gündüz esnaf ziyaretleri gerçekleştirirken akşam da farklı mahalle ve camilerde “Teravih Buluşmaları” kapsamında vatandaşlarla bir araya geliyor. Bu ziyaretler kapsamında Ferhuniye ve Yazır Mahallelerinde esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Başkan Pekyatırmacı, Hocacihan Tatbikat Camii ve Sızma Aşağı Camii’de teravih sonrası ilçe sakinleriyle Ramazan bereketine ortak oldu.

Başkan Pekyatırmacı: “Ramazan hemşehrilerimizle olan bağımızı daha da kuvvetlendiriyor”

Ramazan ayında hemşehrilerileriye olan gönül bağının daha da güçlendiğini ifade eden Selçuklu Belediye Başkanı Ahmet Pekyatırmacı; “Ramazan ayının en güzel taraflarından bir tanesi de hemşehrilerimizle birlikte bu coşkuyu birlikte yaşamak. Her yaştan ilçe sakinimizle gündüz esnaf ziyaretlerimizde akşam ise Teravih buluşmasında bir araya geliyoruz. Ziyaret programlarımız kapsamında Ferhuniye Mahallemizde Rauf Denktaş Caddesi üzerindeki esnaflarımızı sonrasında Yazır Mahallemizde esnaf ziyareti gerçekleştirdik.

Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın güler yüzünü görmek onların hayatlarına dokunmak çalışma azim ve gayretimizi daha da artırıyor. Bu anlayışla hiçbir bahaneye sığınmadan yeni dönemimizde de Selçuklu’yahizmetkar olacağız. Hemşehrilerimizle Ramazan coşkusuna ortak olduğumuz ve onlarla sohbet etme imkanı yakaladığımız “Teravih Buluşmaları” programımız kapsamında ise Hocacihan Tatbikat Camisi ve Sızma Aşağı Camii’nde yer aldık. İlçemizin her köşesinde adım adım gezerek vatandaşlarımızla istişare ediyoruz onların taleplerini alıyoruz ve çözüm odaklı yaklaşımımızla geleceğin Selçuklu’sunu birlikte dokuyoruz. Bu mübarek ayın, maneviyatımıza ve gönül dünyamıza güzellik katmasını, birlik, beraberlik ve kardeşliğimize katkı sunmasını yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” dedi.

Gerçekleştirdiği ziyaretlerde çocuklarla özel olarak ilgilenen Başkan Pekyatırmacı onlarla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

AdminAdmin