Konya Haber
Giriş Tarihi : 26-04-2024 16:19

Başkan Altay Hacıveyiszade Camii’nde Vatandaşlarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma namazı sonrası Hacıveyiszade Camii’nde vatandaşlarla buluştu. Cuma Buluşmaları kapsamında Konyalılarla bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Altay, “Bu şehri daha da güzelleştirmek ve Konyalıların mutluluğunu artırmak için gece gündüz çalışıyoruz” dedi.

Başkan Altay Hacıveyiszade Camii’nde Vatandaşlarla Buluştu

Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, Cuma Buluşmaları kapsamında vatandaşlarla buluşma geleneğini sürdürüyor. 

Başkan Altay, bu hafta Cuma namazı sonrası Hacıveyiszade Camii’nde vatandaşlarla selamlaşarak mübarek cumalarını tebrik etti. Cuma Buluşmaları kapsamında Konyalılarla buluşarak mübarek Cuma’nın feyzinden ve bereketinden istifade ettikleri için çok mutlu olduklarını ifade eden Başkan Altay, “Bu hafta şehrimizin manevi önderlerinden Hacıveyiszade hocamızın ismini taşıyan camimizde vatandaşlarımızla hasbihal ettik. Güzel düşüncelerini bizimle paylaşan tüm hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum Bu şehri daha da güzelleştirmek ve Konyalıların mutluluğunu artırmak için gece gündüz çalışıyoruz” ifadelerini kullandı.

AdminAdmin