ASAYİŞ
Giriş Tarihi : 01-05-2024 10:36   Güncelleme : 01-05-2024 10:54

Bakan Yerlikaya: Teröristlere göz açtırmayacağız!12 ilde DEAŞ operasyonu!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya; "Teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacağız. Tek bir hedefimiz var; son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar durmadan, duraksamadan mücadele etmek" şeklinde açıklama da bulundu.Emniyet Genel Müdürlüğü koordinesinde; DEAŞ terör örgütüne yönelik 12 ilde düzenlenen operasyonlarda; 41 şüpheli gözaltına alındı.

Bakan Yerlikaya: Teröristlere göz açtırmayacağız!12 ilde DEAŞ operasyonu!

Emniyet Genel Müdürlüğü İstihbarat Başkanlığı ve Terörle Mücadele Daire Başkanlığı koordinesinde; İl Emniyet Müdürlüklerince Bolu, Eskişehir, İstanbul, Kırıkkale, Kilis, Kocaeli, Nevşehir, Sakarya, Gaziantep, Şanlıurfa, Düzce ve Manisa'da olmak üzere 12 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik düzenlenen operasyonlarda; 41 şüpheli gözaltına alındı. Operasyonlar sonucunda; ruhsatsız tabancalara, çok sayıda dijital materyal ile çok miktarda döviz ve Türk lirasına el konuldu.

TERÖRİSTLERE GÖZA AÇTIRILAMAYACAK

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya; "Teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacağız. Tek bir hedefimiz var; son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar durmadan, duraksamadan mücadele etmek" şeklinde açıklama da bulundu.

kaynak:sabah

AdminAdmin