Konya Haber
Giriş Tarihi : 24-04-2024 18:19   Güncelleme : 25-04-2024 12:58

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yanılmaz Konya’da

AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz, Karatay Belediyesi ve Meram Belediyesini ziyaret etti. Karatay’da AK Parti Konya İl Başkanı Hasan Angı, Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç ve Karatay Belediyesi Meclis Üyeleri ile bir araya gelen yanılmaz daha sonra meram belediyesine geçerek Meram’da gerçekleştirilen çalışmalar hakkında Başkan Mustafa Kavuş ’tan bilgi aldı. Özverili çalışmaları için Başkan Kavuş’a ve bu çalışmaları oylarıyla destekleyen Meram halkına teşekkür etti.

Ak Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Yanılmaz Konya’da

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz ilk olarak Konya Karatay’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirten belirterek; “Yerel Yönetimler Seçimleri geride kaldı ve artık yerel yönetimlerimiz için 5 yıllık yeni bir döneme girdik. Öncelikle İl Başkanlığımızı, Karatay İlçe Başkanlığımızı ve Karatay Belediye Başkanımızı tebrik ediyorum. Güzel bir işbirliği, istişare ve gayret ortaya konduğunda vatandaşımızın da tercihi ile teveccühüne mazhar oluyorsunuz. Bizler de AK Parti Genel Merkezi olarak 81 ilde bu toplantılarımızı yaparak geride kalan seçimleri ve yeni dönemi istişare ediyoruz. AK Parti Belediyeciliği bir yatırım belediyeciliğidir. Bizler bu işi dünyada en iyi yapan belediyeleriz. Ama en büyük şansımız, dünyada yerel yönetimlerde idol olmuş bir lidere sahip olmaktır. İnşallah yeni dönemde de hep birlikte yine güzel işlere imza atacağız” dedi.

AK Parti Karatay İlçe Başkanı Mehmet Genç şunları söyledi; “AK Parti Karatay İlçe Teşkilatı olarak 31 Mart Seçimleri sürecinde yoğun bir dönem yaşadık. Sonuçta da Karataylı hemşehrilerimiz tavrını AK Parti Belediyeciliğinden yana koydu. Bu süreçte bizlere destek veren herkese teşekkür ediyoruz. Aynı gayretle çalışmayı sürdüreceğiz.“

Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca ise, AK Parti ve Cumhur İttifakı’nın Türkiye’yi hedeflerine ulaştırma adına birlik ve beraberlik içerisinde çalıştığını kaydederek şöyle devam etti; “31 Mart Seçim çalışmaları kapsamında ilçemizde hemen hemen tüm işyerlerine, hanelere ve mahallelerimize uğradık. Sonuçta da hemşehrilerimizin teveccühüyle 1 Nisan itibariyle yeni bir döneme başladık. Bizimle bu süreçte yol yürüyen genel merkezimize, bakanlarımıza, milletvekillerimize, il ve ilçe teşkilatlarımıza, kadın ve gençlik kollarımız ile meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Geride kalan 5 yıllık süreçte çok önemli işlere imza attık.Sayın Cumhurbaşkanımızla aynı yolda yürümekten dolayı mutlu ve gururluyuz. Onun yükünü hafifletmek ve ona yük olmamak için de yoğun bir çabanın içindeyiz.”

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz Daha sonra Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş,İl Başkanı Hasan Angı, AK Parti Meram İlçe Başkanı Mustafa Dolular ve Meram Belediyesi Meclis Üyeleri ile biraraya geldi.Başkan Kavuş Yanılmaz’a belediye çalışmaları ve yeni döneme dair projeleri hakkında bilgi verdi. Başkan Kavuş, belediye olarak gerçekleştirdikleri yatırımların hemşehrileri tarafından da beğenildiğini ve desteklendiğini ifade ederek, bu çalışmalarda teşkilatın ve kamu kurumlarının verdiği destekler konusunda da detaylı açıklamalarda bulundu. Meram Belediye Başkanı Mustafa Kavuş, AK Parti MKYK Üyesi ve AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı Mücahit Yanılmaz da yapılan çalışmalar için Başkan Kavuş ve ekibine teşekkür etti. Yerel yönetimlerde gerçekleştirilen başarılı çalışmaların kendileri için çok değerli olduğuna vurgu yapan Mücahit Yanılmaz, Meram halkının da bu yatırımlara 31 Mart Yerel Seçimlerinde verdiği oylarla desteklediğinin altını çizdi. Yanılmaz, “Türkiye Yüzyılı Şehirleri’nin inşasına ve insan odaklı hizmet anlayışının devam etmesine oylarıyla destek veren tüm Meram halkına şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 

AdminAdmin